Szybkie kredyty na dowód w Eurobanku

Myślisz o kredycie na sporą kwotę? Masz dosyć formalności i chciałbyś, żeby udzielenie kredytu zajmowało tylko kilka minut? Nie chcesz prosić pracodawcy o wypełnienie kolejnego zaświadczenia o zarobkach? Pomyśl nad kredytem na dowód w Eurobanku. Kredyt ten jest idealny dla klientów, którzy cenią sobie szybkość i wygodę.

Kredyt jest udzielany na podstawie dowodu osobistego i oświadczenia o zarobkach. Minimum formalności zapewnia, że w ciągu kilku minut pieniądze są już na koncie u kredytobiorcy.

O kredyt można ubiegać się na kwotę do 500 zł do nawet 120 tysięcy złotych. Okres kredytowania w Eurobanku w przypadku kredytu na dowód wynosi od 3 do 84 miesięcy. Każdy klient, który podpisze umowę kredytową może ubiegać się o wakacje kredytowe raz w ciągu roku. Przerwa w spłacie kredytu nie może być jednak dłuższa niż miesiąc. Jeśli obawiamy się, że uzyskujemy niższe dochody i bank z tego tytułu może nam odmówić kredytu, możemy ubiegać się o kredyt wraz z drugą osobą. Wówczas bank może udzielić nawet sporo wyższego kredytu.

Kredyt w Eurobanku to przede wszystkim swoboda. Klient jeśli będzie rzetelnie spłacał kredyt w terminie, może liczyć na odnowienie kredytu w atrakcyjniejszym oprocentowaniu. Ponadto klient może wybrać sam w który dzień ma być spłacany kredyt. Dzięki temu dopasujemy spłatę kredytu do daty otrzymania przez nas wynagrodzenia.

Kredyt jest udzielany z prowizją i bez prowizji. Jeśli zdecydujemy się na wykup dodatkowego ubezpieczenia wówczas bank może zrezygnować z naliczania prowizji za udzielenie kredytu. Klienci mogą spłacać kredyt bez prowizji w każdym wpłatomacie i oddziałach banku.Każdy klient, który zaciągnął już i spłacił kredyt w innym banku, może otrzymać kredyt w Eurobanku jedynie na dowód osobisty. Bank wynagradza rzetelnych klientów, dlatego osoby posiadające dobrą historię w BIK mogą liczyć na dodatkowe upusty w oprocentowaniu.

Umowa kredytowa może zawierać również dodatkowe ubezpieczenie, które ubezpieczenia kredytobiorcę na wypadek utraty pracy, czasowej niezdolności do pracy lub poważnego zachorowania, śmierci lub trwałego inwalidztwa. Ponadto każdy klient może o każdej porze dnia i nocy skorzystać z porad eksperckich dzięki usłudze assistance.

Dodaj komentarz