Pożyczka w Provident szybko i bez BIK

Provident – pożyczki pełna kontrowersji. Wiele opinii krąży na temat firmy Provident. Zarówno na forach internetowych jak i opiniotwórczych serwisach tematycznych mnóstwo jest zarówno pochlebnych jak i niezbyt przychylnych zdań na temat tej firmy. Prawdą jednak jest to, że Provident nie dyskryminuje klientów. Na pożyczkę może liczyć zarówno rencista jak i student.

Ile razy spotkaliśmy się z sytuacją, że osoby zarabiające mniej zostały niemile potraktowane w banku? Banki zazwyczaj wybierają sobie klientów. Doceniają oni jedynie klientów z nieskazitelną historią kredytowa oraz o stosunkowo wysokich zarobkach. Tylko takim klientom oferują produkty finansowe na dogodnych warunkach. Pozostała reszta musi liczyć się z długą drogą biurokracji jeśli starają się o kredyt. Dla osób uzyskujących niskie dochody, kredyt w banku jest niemal niedostępny. Banki starannie wybierają klientów. Nawet jeśli zdecydują się udzielić kredyty osobie o niskich dochodach robią to zazwyczaj na wysoki procent i na niskie kwoty.

W Providencie o pożyczkę może ubiegać się każdy bez względu na wiek. Warunkiem koniecznym jest jednak uzyskiwanie stałych dochodów. Nie jest jednak istotne to z jakie tytułu otrzymujemy wynagrodzenie. Może to być zarówno umowa o dzieło, umowa o prace czy kontrakt. Provident bierze również pod uwagę dochody uzyskiwane z tytułu pracy za granicą. Na pożyczkę mogą liczyć również te osoby, które mają negatywną historię w Biurze Informacji Kredytowej.

Maksymalnie w Providencie można starać się o pożyczkę w wysokości nawet 7 tysięcy złotych. Raty pożyczki spłacane są w systemie tygodniowym. Najniższa rata wynosi 15 zł, najwyższa zaś 180 zł. To jaką ratę wybierze klient, zależy tylko od niego. Może on jej wysokość dopasować do możliwości finansowych. Ażeby zaciągnąć pożyczkę należy wypełnić krótki formularz kontaktowy i podać numer telefonu. Można również zadzwonić na infolinie i porozmawiać z przedstawicielem firmy. Provident ma również swoje oddziały stacjonarne nawet w małych miastach Polski.

Przykładowe zestawienia kosztów pożyczek:

-pożyczka na kwotę 3000 zł, okres spłaty 108 miesięcy, wysokość raty tygodniowo 57,45 zł, koszt pożyczki to 1446,63 zł, RRSO -48,20%, koszty związane z obsługą spłaty pożyczki w domu 1758 zł, łącznie do spłaty 6204,60 zł
-pożyczka na kwotę 6000 zł, okres spłaty 108 miesięcy, wysokość raty tygodniowo 65,11 zł, koszty pożyczki 1639,51 zł, RRSO – 48,20%, koszty związane z obsługą spłaty pożyczki w domu 1992,40 zł, łącznie do spłaty 7031,88 zł.

Dodaj komentarz