Kredyty Hipoteczne W PKO BP Najpopularniejsze

PKO BP jest przodownikiem sprzedaży hipotecznych kredytów. Co czwarty hipoteczny kredyt przydzielany jest poprzez PKO BP. Aktualnie kredytobiorcy mogą skorzystać z oferty promocyjnej .
Klienci, którzy złożą wniosek o udzielenie mieszkaniowego kredytu Własny Kąt do 14 kwietnia 2011 r. oraz podpiszą umowę kredytową do 13.05.2011 r., mogą skorzystać z lepszych warunków:

* 0% prowizji za udzielenie kredytu mieszkaniowego – przy wykupie 4-letniego ubezpieczenia od utraty zatrudnienia oraz hospitalizacji wraz z assistance medycznym,
* 0 zł za kontrolę inwestycji przed każdą wypłatą transzy,
* 0 zł za wcześniejszą częściową spłatę kredytu,
* 0 zł za pierwsze przewalutowanie.
Hipoteczny kredyt Własny Kąt można uzyskać do 100% wartości nieruchomości, a maksymalny okres kredytowania sięga 40 lat. Udzielany jest w PLN, EUR, CHF, USD i GBP. Każdego roku kredytobiorcy mogą skorzystać z wakacji kredytowych, to znaczy jednego miesiąca bez konieczności spłacania raty. Oprocentowanie kredytu można indywidualnie negocjować. Przykładowo w przypadku Programu Oszczędnościowego Niższa Rata marża może zostać obniżona o 0,2 pp.
W zeszłym roku PKO BP jako pierwszy z największych banków w Polsce odciążył klientów z koniecznej wizyty w sądzie. Dzięki dostępowi do elektronicznej Centralnej Bazy Danych Ksiąg Wieczystych doradcy bankowi sami odnajdują stan prawny nieruchomości.

Dodaj komentarz