Rodzina na Swoim w Deutsche Bank z prowizją 0 procent

Oferta specjalna – Prowizja 0 procent w Deutsche Bank PBC, została przedłożona do końca września 2011. To odpowiedź na spore zainteresowanie kredytem hipotecznym w ramach programu Rodzina na Swoim w tym banku i ta takich warunkach.

Promocją 0% prowizji uchwycone są aktualnie propozycję kredytów jednocześnie te uruchamiane w ramach programu dopłat państwowych Rodzina na swoim. Warunki promocyjne dotyczą kredytów mieszkaniowych oprocentowanych stopą zmienną. Najniższa kwota kredytu stanowi 100 tys. złotych.
Kredytobiorcy, który zaciągną kredyt hipoteczny na lepszych warunkach, mają możliwość również otrzymać dodatkowe obniżki marży przy otwarciu rachunku osobistego bądź kart kredytowych. Tym samym marże kredytów mieszkaniowych udzielanych w ramach programu Rodzina na swoim w PLN, przy braku prowizji, rozpoczynają się już na poziomie 1,2%.

Oferta specjalna dotyczy kredytów mieszkaniowych udzielanych w ramach oferty Standardowej Hipoteki – program Rodzina na swoim.

„Rodzina na swoim” to rządowy program finansowego wsparcia dla rodzin w nabywaniu własnego mieszkania. Pozwala on na zdobycie pieniędzy na zakup nieruchomości na bardzo korzystnych warunkach. Osoba, która uzyska preferencyjny kredyt, przez 8 lat otrzymuje pomoc w postaci rządowych dopłat do odsetek. Może to oznaczać nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych zaoszczędzonych z tytułu zastosowanych dopłat.

Dodaj komentarz