Niższe Marże Kredytów Hipotecznych W Banku Millennium

Bank Millennium zmniejszył marże kredytów hipotecznych. Skala obniżek jest duża i wynosi aż 0,51 punktu proc. Utrzymana została możliwość zmniejszenia marż o 0,3 pkt proc w przypadku czynnych klientów Banku Millenium.

Dla wszystkich Klientów prowizja za udzielenie kredytu hipotecznego jest na poziomie 0%. Zmiana marż w banku obowiązuje od 21 marca 2011 r.

Marże zostały obniżone o 0,3 pkt. procentowego w porównaniu do standardowej oferty z cennika. Z takiej zniżki mogą skorzystać klienci, którzy korzystają albo zadeklarują zainteresowanie korzystania z innych produktów Banku Millenium.

Warto dodać, że minimalna marża kredytów hipotecznych w Banku Millennium stanowi aktualnie jedynie 0,99%.

Proponowane poprzez Bank Millennium warunki cross-sell należą aktualnie do najatrakcyjniejszych na rynku – klienci mają możliwość zmniejszenia marży kredytu w zamian za otwarcie w Banku Millenium bezpłatnego osobistego konta oraz przy spełnieniu minimalnych warunków dodatkowych (niska kwota średnio-miesięcznych transakcji dokonanych za pomocą karty).
Pozostałe warunki oferty kredytów hipotecznych w Banku Millennium to:
* prowizja 0%
* sfinansowanie do 100% wartości nieruchomości
* niewielkie raty – dodatkowo w programie „Rodzina na swoim” do 50% odsetek kredytu przez pierwsze 8 lat pokrywa Skarb Państwa
* niski poziom opłat i prowizji związanych z udzieleniem i obsługą kredytu:
– opłata za wycenę nieruchomości nie jest wymagana do rozpatrzenia wniosku kredytowego i może być skredytowana
– 0% opłaty za wcześniejszą spłatę kredytu – po 3 latach spłacania kredytu, oraz w trakcie pierwszych 3 lat, jeżeli suma nadpłat nie przekroczy 30% kwoty kredytu
* akceptacja sporo różnych źródeł dochodu.

Dodaj komentarz