Kredyty Hipoteczne W PKO BP Najpopularniejsze

PKO BP jest przodownikiem sprzedaży hipotecznych kredytów. Co czwarty hipoteczny kredyt przydzielany jest poprzez PKO BP. Aktualnie kredytobiorcy mogą skorzystać z oferty promocyjnej .
Klienci, którzy złożą wniosek o udzielenie mieszkaniowego kredytu Własny Kąt do 14 kwietnia 2011 r. oraz podpiszą umowę kredytową do 13.05.2011 r., mogą skorzystać z lepszych warunków:

* 0% prowizji za udzielenie kredytu mieszkaniowego – przy wykupie 4-letniego ubezpieczenia od utraty zatrudnienia oraz hospitalizacji wraz z assistance medycznym,
* 0 zł za kontrolę inwestycji przed każdą wypłatą transzy,
* 0 zł za wcześniejszą częściową spłatę kredytu,
* 0 zł za pierwsze przewalutowanie.
Hipoteczny kredyt Własny Kąt można uzyskać do 100% wartości nieruchomości, a maksymalny okres kredytowania sięga 40 lat. Udzielany jest w PLN, EUR, CHF, USD i GBP. Każdego roku kredytobiorcy mogą skorzystać z wakacji kredytowych, to znaczy jednego miesiąca bez konieczności spłacania raty. Oprocentowanie kredytu można indywidualnie negocjować. Przykładowo w przypadku Programu Oszczędnościowego Niższa Rata marża może zostać obniżona o 0,2 pp.
W zeszłym roku PKO BP jako pierwszy z największych banków w Polsce odciążył klientów z koniecznej wizyty w sądzie. Dzięki dostępowi do elektronicznej Centralnej Bazy Danych Ksiąg Wieczystych doradcy bankowi sami odnajdują stan prawny nieruchomości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *